Jdi na obsah Jdi na menu
 


F.A.C.E.B.O.O.K!!!!!???????.

Mně facebook nikdy nějak neoslovil a neviděla jsem potřebu ho mít. Moji známí mi říkali,že jsem blázen,že ho nemám a jak můžu bez něho existovat? Moje odpověd byla vždy stejná. Můžu bez něho být uplně normálně:-)

Všude okolo mně jsem slyšela, jak je facebook úžasný, mluvili o něm v rádiu, v tv no prostě všude. Musím uznat, že určitě je dobrý, protože jste v kontaktu se svými příteli a seznamuje te se s novými zajímavými lidmi:-) Ale má to i své nevýhody. FB má hodně naivnich dětí a tudíž je to ráj pro pedofili. V tv nebyl jen jeden případ nějakého zločinu,kdy někdo naletěl nějakému uchylovy na facebooku.

Ale bohužel situace mně donutila si ho založit. Jak už jsem v jednom článku psala, tak se chystám do Anglie na rok jako Aupair. A jelikoz chci být v kontaktu se svými příteli a rodinnou tak si ho budu muset založit.

Napřed jsem si říkala,že email jednoduše postači, ale bohužel to není pravda:-(

To, že ho budu mít neznamená,že jsem jeho zastáncem:-) pořád mám a budu mít proti facebooku výhrady:-)

 Co vy ? Jaké máte zkušenosti s facebookem? Jste jeho zastáncem nebo odpůrcem? Podělte se s námi:-)

 

 17.8.2010

tak už je to tady...

Už mám založený facebook. První dojem? Hrůza,děs, katastrofa.... všechno to tam na mně blikalo a já si připadala jako babička,která dostane mobil a ani nevi co to je:-D Je to fakt hrůza. Kdybych nikam neodjižděla tak bych si ho nezakládala... :-)

facebook.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>